Hakkımızda

BİRGE GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ

2004 yılından itibaren sektörde kendini kanıtlamış hizmet kalitesi, deneyimli kadrosu, modern teknolojik donanımı ve çağdaş iş anlayışı ile ihracatçı-ithalatçı firmalara dış ticaretin tüm dallarında kaliteli hizmeti ve lojistik desteği sunmayı kendine ilke edinmiş olan grubumuz 4458 sayılı Gümrük yasasına uygun olarak hizmet vermektedir.

Sektörde saygınlığını sürdürmekte olan şirketimiz kurulduğu yıldan bugüne kadar uzmanlaşmış kadrosuyla müşterilerimizle karşılıklı güvenin ve ticari sırların korunmasının büyük önem arz ettiği, bunun yanında sorumluluğunun bilincinde müşterilerinin haklarının kullandırılması ve zamanın kullanımı konusundaki hassasiyetiyle gurur duyar.

Teknolojik yatırımları ve kalifiye insan kaynakları ile çağın getirdiği yenlikleri sektörüne yansıtarak, hızlı, kaliteli ve çağdaş gümrükleme konusunda sonsuz özen gösteren firmamızda sizlerle çalışabilme şansına sahip olmayı umut ediyoruz.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize doğru, hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmetler vermek, çalışanlarımızın gurur duyduğu bir şirket olmak.

VİSYONUMUZ

Gümrük müşavirliği ve gümrük danışmanlığı hizmetlerinde sektörün lider firmaları arasındaki konumumuzu korumak, doğruluktan ve dürüstlükten taviz vermemek, teknolojideki ve mevzuattaki değişimleri yakından takip ederek sürekli gelişmeyi ve mükemmeliyeti yakalamayı hedeflemek.

NEDEN BİRGE GÜMRÜK MÜŞSAVİRLİĞİ

Hızlı ve Yüksek Kalitede Hizmet
Yalın Organizasyon ve Çalışan Sürekliliği
Büyük Şirketlere Hizmet Verme Tecrübesi
Üretim Şirketlerine Hizmet Verme Tecrübesi ...

2017 © Birge Gümrük Müşavirliği Tüm Hakları Saklıdır.